Kosmetické služby a
permanentní makeup

Kosmetické ošetření

Nabízíme vysoce kvalitní kosmetické služby, které provádíme již 17 let. Řada mým klientek zůstala věrná po celou dobu a mnohdy přivedly i své dcery, když dorostly na kosmetické služby. Věnujeme se tedy jak mladé, mnohdy rozbouřené pleti, tak pleti zralejší. Přípravky, které používáme, jsou vždy přesně naladěné na věk a typ pleti. Provádíme i poradenství a prodej kosmetiky pro následnou domácí péči od italských firem DIBI, KORFF, OLOS, Rilastil. Jana Knittlová – kdo jsem?  Věnuji se oboru kosmetické služby po mnoho let, absolvovala jsem řadu doplňkových školení v tuzemsku i v zahraničí a snažím se vybrat pro své klientky to nejlepší ze služeb i nových materiálů.

Kosmetické masáže

V rámci ošetření provádíme kosmetické masáže nebo kosmetické lymfodrenážní masáže obličeje a dekoltu. Klientky mohou využít i manuální a přístrojovou lymfodrenážní masáž.

Lymfodrenážní masáž celého těla

Klientky mohou využít i manuální a přístrojovou lymfodrenážní masáž celého těla. Nabízíme i speciální zábaly na odstranění celulitity.

Permanentní makeup, tetování obočí 3D

Oboru permanentní makeup se věnuji již řadu let a získala jsem zkušenosti jak v široké škále barev a prostředků, tak v technikách práce. Každá aplikace u nové klientky se dělá tak, aby odpovídala typu a tvaru obličeje, pokožce a také celkové image klientky. Vše důkladně probereme a odsouhlasíme postup. Tetujeme obočí, linky, rty, tetování obočí volíme čepelkovou metodou 3D nebo metodou tetovacím strojkem.

Spolupráce s lékaři

Významným přínosem je velmi úzká spolupráce s lékaři z oblasti kožního lékařství a plastické chirurgie. Mnoho mých klientek už takto řešilo znaménka, hyperpigmentaci, korekci víček, nosu, rtů, apod.